Link do formularza zgłoszeniowego do udziału w warsztatach:

https://forms.office.com/r/Cdaq4XguzG
WARSZTATY – KLAUZULA INFORMACYJNA (RODO)

Informujemy, że podczas rejestracji, kilku uczestników podało błędny adres e-mail, w związku z czym nie mamy możliwości przesłania linku do warsztatów. Jeżeli, do kogoś z Państwa nie dotarł link do warsztatów, prosimy o kontakt pod adresem sstec@instytutpe.pl – wówczas zostanie przesłany do Państwa link.


PROGRAM WARSZTATÓW (PDF)


Temat

Możliwości pozyskiwania środków na inwestycje energetyczne w zakresie ciepłownictwa

Termin

18 – 19 sierpnia 2022 r. w godzinach 9.00 – 17.00 (w piątek do godziny 14.45)

Forma

Tryb zdalny

Uczestnicy

Do udziału w warsztatach zapraszamy po dwóch przedstawicieli Gmin (w tym PEC). Warsztaty odbędą się w formie zdalnej na platformie MS Teams. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Link do udziału w warsztatach zostanie przesłany do Państwa na wskazany w formularzu adres e-mail. Termin zapisów mija 17 sierpnia 2022 o godzinie 12.00. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Tematyka

Zakres tematyczny warsztatów będzie obejmował zagadnienia związane z instrumentem ELENA, programem inicjatyw strategicznych, programem 3W – nowoczesne technologie, strategia dla ciepłownictwa ze szczególnym uwzględnieniem źródeł finansowania transformacji oraz technicznym uwarunkowaniom modernizacji źródeł ciepła.

Prowadzący

Eksperci z: Krajowej Agencji Poszanowania Energii, Banku Gospodarstwa Krajowego, SBB Energy SA i Instytutu Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza


Organizator: Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza
Sponsor Główny: Agencja Rozwoju Przemysłu SA
Sponsorzy Wspierający:
Bank Gospodarstwa Krajowego
PGE Obrót SA
Współpraca:
Krajowa Agencja Poszanowania Energii SA
SBB Energy

Warsztaty 1920x1080px (1)