Olesiński i Wspólnicy Partnerem Brązowym VIII Konferencji Naukowej

wpis w: inne | 0

Olesiński i Wspólnicy

Partnerem Brązowym VIII Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, która odbędzie się w dniach 11 – 12 września 2023 r. na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

Olesinscy i wspolnicy logo

Olesiński i Wspólnicy

Specjalizujemy się w konkretnych dziedzinach prawa i podatków, jednocześnie posiadając szeroką wiedzę branżową, co daje naszym Klientom stały dostęp do doświadczonych ekspertów. Wszystkie obszary naszego doradztwa dostępne na naszej stronie.

Do grona Klientów O&W należą międzynarodowe grupy kapitałowe, spółki notowane na giełdzie papierów wartościowych, liderzy na krajowym i europejskich rynkach w branży automotive, e-commerce, energetycznej i wielu innych

Współtworzymy European Legal Network – siatkę europejskich firm prawniczych. Współpracujemy w celu oferowania jasnych, transgranicznych usług prawnych. Doradzamy w języku angielskim i niemieckim.

O&W działa w ramach Grupy O&W, w skład której wchodzą spółki: Gałka Olesiński Business Support (GOBS), O&W Analytics i Saurus Grow realizujące zadania komplementarne. Dzięki temu oferujemy kompleksowe doradztwo.