Artykuły naukowe, które uzyskają pozytywne recenzje zostaną opublikowane w następujących czasopismach naukowych:

  1. Rocznik Instytutu Europy Środkowo-Wschodniej” (70 punktów) – po pozytywnych recenzjach zostanie opublikowanych 5-6 artykułów – wymogi redakcyjne na stronie: https://ies.lublin.pl/rocznik/procedura, dyscypliny: historia, nauki o polityce i administracji,
  2. „Polish Journal of Environmental Studies” (40 punktów) – po pozytywnych recenzjach zostaną opublikowane artykuły – wymogi redakcyjne na stronie: http://www.pjoes.com/Notes-to-Authors,819.html, dyscypliny: architektura i urbanistyka, inżynieria biomedyczna, inżynieria chemiczna, inżynieria lądowa i transport, inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, nauki farmaceutyczne, nauki medyczne, nauki o kulturze fizycznej, nauki o zdrowiu, nauki leśne, rolnictwo i ogrodnictwo, technologia żywności i żywienia, weterynaria, zootechnika i rybactwo, geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna, nauki o zarządzaniu i jakości, nauki biologiczne, nauki chemiczne, nauki o Ziemi i środowisku, nauki fizyczne.
  3. Journal of Entrepreneurship, Management and Innovation” – JEMI (20 punktów) – pod warunkiem pozytywnych recenzji naukowych artykuły zostaą opublikowane w 2020-2021 r. (2 artykuły). Czasopismo indeksowane w Web of Science Core Collection (Clarivate Analytics)– wymogi redakcyjne na stronie: http://jemi.edu.pl/submission-and-policy, dyscypliny: nauki o zarządzaniu i jakości
  4. Sprawy Międzynarodowe”(20 punktów) – po pozytywnych recenzjach zostaną opublikowane 3-4 artykuły   – wymogi redakcyjne na stronie: http://isppan.waw.pl/wp-content/uploads/2018/02/Informacje-dla-autor%C3%B3w.pdf, dyscypliny: historia, ekonomia i finanse, nauki o bezpieczeństwie, nauki o komunikacji społecznej i mediach, nauki o polityce i administracji, nauki prawne.
  5. „Polityka Energetyczna” (20 punktów) – po pozytywnych recenzjach zostanie opublikowanych 5 artykułów   – wymogi redakcyjne na stronie: https://min-pan.krakow.pl/wydawnictwo/czasopisma/polityka-energetyczna/, dyscypliny: inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka.
  6. „Przegląd Europejski” (20 punktów) – po pozytywnych recenzjach zostanie opublikowanych 3-4 artykuły   – wymogi redakcyjne na stronie: https://przegladeuropejski.com.pl/resources/html/cms/DEPOSITSMANUSCRIPT, dyscypliny: nauki o polityce i administracji.
  7. „Eastern Review” (20 punktów) – po pozytywnych recenzjach zostanie opublikowanych 4-5 artykułów (tematyka: Europa Środkowa i Wschodnia)- wymogi redakcyjne na stronie: https://wydawnictwo.uni.lodz.pl/redakcje-czasopism/eastern-review/, dyscypliny: nauki o polityce i administracji.
  8. „Polityka i Społeczeństwo” (20 punktów) – po pozytywnych recenzjach zostanie opublikowanych 5-6 artykułów – wymogi redakcyjne na stronie: http://www.politologia.univ.rzeszow.pl/pl/polityka-i-spoleczenstwo, dyscypliny: nauki o bezpieczeństwie, nauki o komunikacji społecznej i mediach, nauki o polityce i administracji.
  9. „Studia i Materiały” (20 punktów) – po pozytywnych recenzjach zostaną opublikowane 3-4 artykuły – wymogi redakcyjne na stronie: http://www.sim.wz.uw.edu.pl/pl, dyscypliny: ekonomia i finanse, nauki o zarządzaniu i jakości, nauki prawne.
  10. „Rocznik Bezpieczeństwa Międzynarodowego” (20 punktów) – po pozytywnych recenzjach zostaną opublikowane 4-5 artykułów – wymogi redakcyjne na stronie: http://www.rocznikbezpieczenstwa.dsw.edu.pl/rocznik-bezpieczenstwa-miedzynarodowego/informacje-dla-autorow/, dyscypliny: nauki o bezpieczeństwie, nauki o polityce i administracji.
  11. Miesięcznik “Instal” (20 punktów) – po pozytywnych recenzjach zostanie opublikowanych 10 artykułów – uczestnikom Konferencji przysługuje zniżka 15% na publikację artykułu naukowego w cenie 600 zł (+ 23% VAT), wymogi redakcyjne na stronie: informacjainstal.com.pl, dyscypliny: inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka.
  12. Zeszyty Naukowe Instytutu Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk” (5 punktów) – po pozytywnych recenzjach zostanie opublikowanych 10 artykułów– wymogi redakcyjne na stronie: https://min-pan.krakow.pl/wydawnictwo/czasopisma/zeszyty-naukowe-instytutu-surowcami-mineralnymi-i-energia-pan/?fbclid=IwAR2uEXn5IlwpVtNO_K9p2yb1g6u0tY7depHzv30hidwyHOaOnSAl979SqAk, dyscypliny: nauki o Ziemi, nauki techniczne, nauki ekonomiczne.
  13. „Problemy Jakości” (5 punktów) – po pozytywnych recenzjach artykuły zostaną opublikowanych 5 artykułów  – wymogi redakcyjne na stronie:http://www.problemyjakosci.com.pl/, dyscypliny: jakość i zarządzanie.
  14. Zarządzanie Innowacyjne w Gospodarce i Biznesie” (5 punktów) – po pozytywnych recenzjach zostaną opublikowane 4 artykuły – wymogi redakcyjne na stronie: http://www.ziwgib.ahe.lodz.pl/node/4, dyscypliny: problematyka innowacji w teorii i praktyce zarządzania.
  15. „Czasopismo Inżynierii Lądowej, Środowiska i Architektury” (5 punktów) – wymogi redakcyjne na stronie: https://oficyna.prz.edu.pl/zeszyty-naukowe/czasopismo-inzynierii-ladowej-s/, dyscypliny: inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka.
  16. “Modern Management Review” (5 punktów) – wymogi redakcyjne na stronie: http://mmr.prz.edu.pl/pl/dla-autorow, wiodąca dyscyplina: nauki o zarządzaniu i jakości, pozostałe dyscypliny: ekonomia i finanse oraz nauki o bezpieczeństwie.
  17. Energy Policy Studies”  – po pozytywnych recenzjach zostanie opublikowanych 10 artykułów – wymogi redakcyjne na stronie: https://www.instytutpe.pl/eps/informacje-dla-autorow/ 

Organizatorzy Konferencji po konsultacjach z członkami Komitetu Naukowego zdecydują o zakwalifikowaniu poszczególnych artykułów naukowych do wysłania do czasopism naukowych.

Artykuły naukowe należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie:

  • do 30 kwietnia 2020 r. w przypadku wysłania zgłoszenia udziału do 6 marca 2020 r. (publikacja 2020 r.)
  • do 30 czerwca 2020 r. w przypadku wysłania zgłoszenia udziału po 6 marca 2020 r. (publikacja 2021 r.)

na adres e-mail: mkubacka@instytutpe.pl

Opłata za publikację artykułu naukowego bez udziału w Konferencji wynosi 300 zł brutto.

Formularz zgłoszeniowy: www.instytutpe.pl/konferencja2020/formularz-zgloszeniowy-2020/

WARUNKIEM PUBLIKACJI ARTYKUŁÓW SĄ POZYTYWNE RECENZJE NAUKOWE

WYTYCZNE DLA AUTORÓW ABSTRAKTÓW DO KSIĘGI ABSTRAKTÓW – POBIERZ TUTAJ (PDF)

FORMATKA DO ABSTRAKTÓW – POBIERZ TUTAJ (PDF)

WYTYCZNE DLA AUTORÓW ARTYKUŁU NAUKOWEGO DO RECENZOWANEJ PRACY ZBIOROWEJ POD REDAKCJĄ – POBIERZ TUTAJ (PDF)