IPE Partnerem Merytorycznym II Kongresu Energetyki Rozproszonej

wpis w: inne | 0

Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza Partnerem Merytorycznym II Kongresu Energetyki Rozproszonej

Kongres Energetyki Rozproszonej to spotkanie wszystkich interesariuszy transformacji energetycznej – okazja do głośnego wyrażenia swoich postulatów, podzielenia się doświadczeniami oraz nawiązania cennych relacji.

Program trzydniowego wydarzenia sprzyja rzeczowym debatom i pogłębianiu wiedzy, ale również zostawia przestrzeń na luźne spotkania i rozmowy. Ideą KER jest zbudowanie sieci kontaktów pomiędzy przedstawicielami różnych środowisk zaangażowanych w TE i wypracowanie platformy wzajemnego porozumienia. W kilkunastu sesjach tematycznych wątki technologiczne i ekonomiczne przeplatają się więc w kwestiami społecznymi i środowiskowymi. Na kilku równoległych scenach pojawią się zarówno przedstawiciele instytucji centralnych odpowiadających za energetykę, jak i samorządowcy, przedsiębiorcy, naukowcy oraz młodzi ambasadorzy TE.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem na stronie internetowej wydarzenia: kongres.energetyka-rozproszona.pl.

Możliwa jest już rejestracja na II KER:
kongres.energetyka-rozproszona.pl/rejestracja/

IPE_post