VI Ogólnopolski Konkurs dla Jednostek Samorządu Terytorialnego na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie Samorząd – edycja 2026

wpis w: inne | 0

Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie gmin, które w sposób systemowy, innowacyjny i trwały realizują działania na rzecz transformacji energetycznej oraz wzmacniają lokalne bezpieczeństwo energetyczne. W tegorocznej edycji doprecyzowano możliwość zgłaszania przedsięwzięć realizowanych przez gminy również za pośrednictwem spółek komunalnych … Czytaj więcej

XI edycja Konferencji „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” – 28–29 września 2026 r.

wpis w: inne | 0

W dniach 28–29 września 2026 r. na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się XI edycja Konferencji „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”. Wydarzenie poświęcone będzie szeroko rozumianym zagadnieniom bezpieczeństwa energetycznego. Tematyka konferencji koncentrować się będzie na wyzwaniach transformacji energetycznej w kontekście … Czytaj więcej