Możemy wydobywać więcej gazu
W wypowiedzi dla Dziennika Gazeta Prawna dr hab. Mariusz Ruszel, prof. Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza oraz prezes Instytutu Polityki Energetycznej im. I. Łukasiewicza powiedział: W ostatnich latach krajowe wydobycie gazu spadło z 4,1 mld m sześc. w 2009 r. do ok. 3,5 … Czytaj więcej





