Nagroda im. Ignacego Łukasiewicza dla Ministra Piotra Naimskiego
Podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej “Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” zorganizowanej przez Katedrę Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza oraz Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja” (16-17 kwietnia 2018 r.) została po … Czytaj więcej





